بررسي زاويه اصطکاک سطح تماس بين خاک مسلح شده با خرده لاستيک و بتن

بررسي زاويه اصطکاک سطح تماس بين خاک مسلح شده با خرده لاستيک و بتن

… دانلود …

بررسي زاويه اصطکاک سطح تماس بين خاک مسلح شده با خرده لاستيک و بتن دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي زاويه اصطکاک سطح تماس بين خاک مسلح شده با خرده لاستيک و بتن کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي زاويه اصطکاک سطح تماس بين خاک مسلح شده با خرده لاستيک و بتن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي زاويه اصطکاک سطح تماس بين خاک مسلح شده با خرده لاستيک و بتن :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي انسان، معماري، عمران و شهر

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

در این تحقیق به بررسي زاويه اصطکاک سطح تماس بين خاک مسلح شده با خرده لاستيک و بتن پرداخته شده است.امکان اجرای پروژه های عمرانی برروی ماسه های بادرفتی وجود ندارد. لذا استفاده از لاستیک های فرسوده به دلیل داشتن مقاومت کششی زیاد و وزن مخصوص کم در خاک یکی از ایده هایی می باشد که می تواند تحولی عظیم را برای بهبود خواص مکانیکی خاک هایی با مقاومت پایین ایجاد کند.در طی ساخت پروژه های مختلف عمرانی، ساخت سازه هایی که در تماس با خاک می باشد امری اجتناب ناپذیر است. از سوی دیگر مقاومت برشی بین خاک و سطح این سازه ها نقش تعیین کننده ای در طراحی این سازه ها دارد. در این پژوهش ماسه مسلح شده با خرده لاستیک با درصدهای وزنی 0 و 5 و 7/5 و 10 و 15 خرده لاستیک در تماس با بتن مورد آزمایش برش مستقیم قرار گرفتند و مقاومت برشی بین خاک مسلح شده و نمونه های بتنی دارای سطح زبر، نیمه زبر و صاف اندازه گیری شده است. نتایج حاصل بیانگر افزایش زاویه اصطکاک با افزایش زبری می باشد. در نمونه بتن زبر زاویه اصطکاک بین ماسه و بتن در اثر افزودن 5 درصد وزنی خرده لاستیک به ماسه حدود 25 درصد افزایش داشته است.

اینک شما با جستجوی عبارت بررسي زاويه اصطکاک سطح تماس بين خاک مسلح شده با خرده لاستيک و بتن وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بررسي زاويه اصطکاک سطح تماس بين خاک مسلح شده با خرده لاستيک و بتن