ارائه مدلي براي پيش بيني تعداد تغييرخط هاي تداخلي و غيرتداخلي در مقاطع تداخلي بزرگراهي شهر تهران

ارائه مدلي براي پيش بيني تعداد تغييرخط هاي تداخلي و غيرتداخلي در مقاطع تداخلي بزرگراهي شهر تهران

… دانلود …

ارائه مدلي براي پيش بيني تعداد تغييرخط هاي تداخلي و غيرتداخلي در مقاطع تداخلي بزرگراهي شهر تهران دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارائه مدلي براي پيش بيني تعداد تغييرخط هاي تداخلي و غيرتداخلي در مقاطع تداخلي بزرگراهي شهر تهران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارائه مدلي براي پيش بيني تعداد تغييرخط هاي تداخلي و غيرتداخلي در مقاطع تداخلي بزرگراهي شهر تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارائه مدلي براي پيش بيني تعداد تغييرخط هاي تداخلي و غيرتداخلي در مقاطع تداخلي بزرگراهي شهر تهران :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : چهاردهمين کنفرانس بين المللي مهندسي حمل و نقل و ترافيک

تعداد صفحات : 14

چکیده مقاله:

در نواحی تداخلی به دلیل نیاز شدید به مانورهای تغییرخط، نوعی آشفتگی در ترافیک ایجاد می شودکه باعث بوجود آمدن خلل در عملکرد ترافیک و کاهش ظرفیت می گردد . بنابراین بررسی مقاطعتداخلی دارای اهمیت بالایی می باشد. اما به دلیل نبود آئین نامه برای نواحی تداخلی بزرگراه هایشهری، کالیبراسیون مدل های ارائه شده برای معابر درون شهری کشور ضروری است. یکی از مدل هایموجود برای بررسی وضعیت مقاطع تداخلی، مدل پیش بینی تعد اد تغییرخط تداخلی و غیرتداخلیمی باشد، که در این مقاله به آن پرداخته می شود. بدین منظور از 9 بزرگراه شهر تهران استفاده شده وداده های مربوط به تغییرخط و جریان ترافیک استخراج گردیده است . آنگاه با بررسی مدل هایمختلف، دو مدل برای تعداد تغییرخط تداخلی و غیرتداخلی توسعه داده شده است. ارزیابی مدل هانشان از دقت مناسب مدل ها برای پیش بینی دارند. بررسی مدل تغییرخط تداخلی نشان می دهد که باافزیش ابعاد مقطع (طول و تعداد خطوط )، نسبت حجم تداخلی به کل حجم و تراکم تبادل وتقاطعات، تعداد تغییرخط تداخلی افزایش می یابد. همچنین بررسی مدل تغییرخط غیرتداخلی نشانمی دهد که با افزایش ابعاد مقطع و حجم غیرتداخلی، افزایش می یابد. علاوه بر این، مقایسه مدل هایپردازش شده با HCM 2010 نشان می دهد که مدل های توسعه داده شده، مقادیر بیشتری را برای تغییرخط برآورد می نمایند.

اینک شما با جستجوی ارائه مدلي براي پيش بيني تعداد تغييرخط هاي تداخلي و غيرتداخلي در مقاطع تداخلي بزرگراهي شهر تهران وارد صفحه فروش فایل دانلودی ارائه مدلي براي پيش بيني تعداد تغييرخط هاي تداخلي و غيرتداخلي در مقاطع تداخلي بزرگراهي شهر تهران شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

ارائه مدلي براي پيش بيني تعداد تغييرخط هاي تداخلي و غيرتداخلي در مقاطع تداخلي بزرگراهي شهر تهران