اثر تمرينات ورزشي هوازي بر روي عملكرد قلب بيماران سكته قلبي

اثر تمرينات ورزشي هوازي بر روي عملكرد قلب بيماران سكته قلبي

… دانلود …

اثر تمرينات ورزشي هوازي بر روي عملكرد قلب بيماران سكته قلبي دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اثر تمرينات ورزشي هوازي بر روي عملكرد قلب بيماران سكته قلبي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي اثر تمرينات ورزشي هوازي بر روي عملكرد قلب بيماران سكته قلبي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن اثر تمرينات ورزشي هوازي بر روي عملكرد قلب بيماران سكته قلبي :

سال انتشار : 1379

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : حرکت

تعداد صفحات : 16

با توجه به شیوع روزافزون بیماری های قلبی – عروقی بویژه سکته قلبی و ناکافی بودن اطلاعات لازم جهت درمان این بیماری، بخصوص در زمینه بازتوانی ورزشی بیماران قلبی، این تحقیق با هدف بررسی اثر یک دوره تمرینات ورزشی هوازی بر خصوصیات قلبی بیماران قلبی انجام گردید.
در این تحقیق اثر 8 هفته فعالیت ورزشی، هفته ای 3 جلسه و هر جلسه، 20 الی 60 دقیقه، بر عملکرد فیزیولوژیکی قلب بیمارانی که دچار سکته قلبی شده بودند بررسی گردید. آزمودنی ها از میان بیماران مرد که بتازگی دچار سکته قلبی شده بودند انتخاب و به طور تصادفی به دو گروه تجربی و شاهده تقسیم شدند. متغیرهای تابع تحقیق بوسیله وسائل پیشرفته پزشکی از آزمودنی ها اندازه گیری شد. میزان تغییرات متغیرهای مربوطه با استفاده از نرم افزار رایانه ای SPSS/win و فرمول های آماری و بر اساس فرضیه های تحقیق تعیین و نتایج حاصل از آنها مشخص گردید.

كلید واژه: بیماری های عروق كرونر قلب، سكته قلبی، بازتوانی، تمرینات هواز

اینک شما با جستجوی اثر تمرينات ورزشي هوازي بر روي عملكرد قلب بيماران سكته قلبي وارد صفحه فروش فایل دانلودی اثر تمرينات ورزشي هوازي بر روي عملكرد قلب بيماران سكته قلبي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

اثر تمرينات ورزشي هوازي بر روي عملكرد قلب بيماران سكته قلبي