ارايه يک مدل شبکه عصبي جهت پيش بيني تقاضا در زنجيره تامين با رويکرد داده کاوي

ارايه يک مدل شبکه عصبي جهت پيش بيني تقاضا در زنجيره تامين با رويکرد داده کاوي

… دانلود …

ارايه يک مدل شبکه عصبي جهت پيش بيني تقاضا در زنجيره تامين با رويکرد داده کاوي دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارايه يک مدل شبکه عصبي جهت پيش بيني تقاضا در زنجيره تامين با رويکرد داده کاوي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارايه يک مدل شبکه عصبي جهت پيش بيني تقاضا در زنجيره تامين با رويکرد داده کاوي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارايه يک مدل شبکه عصبي جهت پيش بيني تقاضا در زنجيره تامين با رويکرد داده کاوي :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : نخستين همايش ملي مهندسي صنايع

تعداد صفحات : 15

چکیده مقاله:

این مقاله به ارایه یک متدولوژی 3 مرحله ای جهت پیش بینی تقاضا می پردازد. در قدم اول از تکنیک های مختلف داده کاوی نظیر آنالیزخوشه بندی و استاندارد سازی جهت آماده سازی داده ها برای ورود به مدلهای پیش بینی استفاده می شود.در قدم دوم که مرحله مدلسازی است پس از تعریف شاخص متوسط قدر مطلق خطا برای اندازه گیری خطا، به ارایه یک مدل شبکهعصبی پرداخته می شود. ساختار اولیه شبکه عصبی از نتایج کار محققین قبلی انتخاب شده و با استفاده از آنالیز حساسیت سعی شدهکه دقت مدل افزایش داده شود. سپس با استفاده از داده های آماده شده بهترین مقدار پیش بینی را برای روشهای پیش بینی کلاسیک(میانگین متحرک، هموار سازی نمایی، هموار سازی نمایی با روند) بدست آورده و با نتایج شبکه عصبی مقایسه شده است. نتایج نشانمی دهند که مدل شبکه عصبی قادر است تا برای این داده ها عمل پیش بینی را با دقت خوبی نسبت به روشهای کلاسیک انجام دهد.درقسمت پایانی پایداری روشهای پیش بینی بررسی شده با استفاده از داده های خام مورد مطالعه قرار گرفته و در نهایت اثر استفاده ازآنالیز خوشه بندی اندازه گیری شده است.

اینک شما با جستجوی ارايه يک مدل شبکه عصبي جهت پيش بيني تقاضا در زنجيره تامين با رويکرد داده کاوي وارد صفحه فروش فایل دانلودی ارايه يک مدل شبکه عصبي جهت پيش بيني تقاضا در زنجيره تامين با رويکرد داده کاوي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

ارايه يک مدل شبکه عصبي جهت پيش بيني تقاضا در زنجيره تامين با رويکرد داده کاوي